Snadné recepty

Další den, další základní jídlo ze spíže! Cítím se jako všechno moje jídlo během kvar

Další den, další základní jídlo ze spíže! Mám pocit, že všechno moje jídlo během karantény je trochu ošklivé, ale je to chutné a výživné, takže si nemůžu moc stěžovat! Mám pocit, jako bych se vrátil do doby, kdy jsem poprvé začal s keto a jediné, co jsem jedl, byly nudle shirataki se špenátem, brokolicí, česnekem a pálivou omáčkou… 😂 . . . Tohle není úplně jiné. V hlavě jsem tomu říkal „pikantní arašídové nudle“ a poslední dva měsíce jsem to v podstatě jedl několikrát týdně. Ingredience jsou následující: 1 balíček nudlí shirataki, 2 lžíce arašídového másla, 1 lžíce tamari, 1 lžíce pálivé omáčky a 1/four lžičky česnekového prášku. Pak už jen přihodím zeleninu, kterou mám po ruce – tohle je na vzduchu smažená brokolice! . . . Není to hezké, ale je to chutné a opravdu jednoduché na přípravu. Jaké potraviny se v poslední době staly vašimi základními položkami?

Related Articles

13 Comments

  1. @jenxandra Sorry, just seeing this now! Usually whatever is on sale, which I know is a lame answer. I’ve been buying the ones from Thrive Market lately 🙂

  2. Your pictures always look amazing! This dish is one of my all time lazy meal faves. When I’m fancy, I whiz tamari, nut butter, sesame oil, garlic. ginger and chili paste in the mini food processor. When I’m lazy i just glob sesame oil, tamari and nut butter on my noodles in a bowl. Either way, SO GOOD!!💜❤️💙💚

  3. I’ve been loving pickles and olives for snacks and Beyond Brats over spaghetti squash or avocado and spinach with almond ricotta for meals.

  4. Literally what Fox and I are eating right now 👏🏻 Peanut noodles are just so good.

  5. I basically make this from your cookbook, but use Sea Tangle kelp noodles! If u let them sit with the dressing, they end up like vermicelli noodles.

  6. Good stuff. I have had potatoes more than I ever did. Cilantro and celery are going well for me too.

Back to top button