Snadné recepty

Dnes večer jsem měl trochu úzkosti a rozhodl jsem se po večeři vrátit do kuchyně

Dnes večer jsem měl trochu úzkosti a rozhodl jsem se, že se po večeři vrátím do kuchyně upéct tyto kamarády jako terapii. Snadno a rychle. Ingredience: 🔸125 g moučkového cukru 🔸30 g samokypřicí mouky 🔸85 g mandlové mouky 🔸three bílky 🔸half lžičky nastrouhané citronové kůry 🔸100 g másla – rozpuštěné 🔸Vaše oblíbené ovoce na polevy. Použila jsem meruňku, malinu a borůvku. Začněte předehřátím trouby na 180°C s ventilátorem. Moučkový cukr a mouku prosejeme, přidáme mandlovou mouku a citronovou kůru. Před přidáním másla a poté lehce rozšlehaným bílkem promíchejte, aby se přísady promíchaly. Pomocí naběračky na zmrzlinu přeneste směs do fritova pečícího plechu, každá jedna naběračka. Dokončete před pečením ovocem. Přidala jsem i nějaké mandlové lupínky, protože mi to chutná. Pečte 15-20 minut, v závislosti na vaší troubě. Když je hotovo, vyjměte z podnosu a před podáváním poprašte – chcete-li – moučkovým cukrem. Podle tohoto receptu jsem udělala 9 frandů; three s meruňkou, three s malinou a three s borůvkami. . . . . .

Related Articles

2 Comments

  1. I love it too, Suria . My favourite is with raspberry and lemon but now I got a new fav after trying with apricot last night!
    Don’t worry if you find the mixture is a bit runny, it will be ok once it’s cooked. Don’t beat the egg whites until stiff.
    Let me know how it goes 😘

Back to top button