Snadné recepty

Obědy, které si dělám pro sebe, jsou obvykle docela jednoduché, záležitosti jednoho hrnce, ale t

Obvykle jsou obědy, které si dělám professional sebe, docela jednoduché, záležitosti z jednoho hrnce, ale dnes jsem měl náladu na něco trochu zábavnějšího! Veganská, keto a bezlepková „taco pizza“. Kůra je cuketová krusta (recept již brzy!), omáčka je salsa, „sýr“ je mexická směs bez mléčných výrobků a fazole jsou černé sójové boby. Také jsem to přelil trochou taco omáčkou a jarní cibulkou, které mi momentálně rostou v obýváku (na zimu jsem nastěhoval bylinky… Je to trochu vyšší obsah čistých sacharidů (16g na celou pizzu), ale to stojí za to. je to professional mě, zvlášť když se snažím sníst kolem 30-40 g čistých sacharidů denně. 💚 … Není třeba čekat, až vyjde recept na cuketovou krustu, abych si udělal pizzu s keto! Professional mé veganské keto (a také lepek- zdarma) recept na květákovou krustu, stačí hledat „crust“ na MeatFreeKeto.com!

Related Articles

9 Comments

  1. What’s the highest number of carbs that you can eat and still stay in keto?

  2. Please check your dm’s. I had sent you a q back in February that has never been read. The only reason I saw it is because I clicked on messages because I had a question for you today
    . Maybe I should just ask it here instead so you can see it. I tried keto back when I was a meat eater about 9+ yrs ago and although it worked. I didn’t find it to be a sustainable life style (I was eating 5g carbs/ day) and my cholesterol shot through the roof so I stopped. I’m interested in trying this again but my main concern is cholesterol. Does “vegan” keto increase cholesterol as well and how sustainable is this way of eating as a life style?

  3. Oh my goodness 🤤🤤🤤 how did you know I was craving pizza?!?!

Back to top button