Snadné recepty

Snídaně míchaná s falešnou slaninou (facon? fakon? Opravdu chci, aby to bylo

Snídaňová míchanice s nějakou falešnou slaninou (facon? fakon? Opravdu chci, aby to byla věc… 😂). Druhou polovinu toho balíčku naklíčeného tofu ze začátku tohoto týdne jsem orestoval na troše olivového oleje s trochou kapusty, špenátu a zelí a dochutil kurkumou, černým pepřem, česnekovým práškem, cibulovým práškem a solí. Celá ta kaše je zakončena kokosovou „slaninou“, která je tak, tak neuvěřitelně dobrá, nemůžu se dočkat, až se podělím o recept! Stačí provést drobné úpravy a mělo by být připraveno ke spuštění začátkem tohoto týdne. . . . Zbytek mého dne je příprava jídla na týden a skládání obrovské hromady prádla, která roste na židli v mém bytě. Jejda! Co budeš dneska dělat?

Related Articles

9 Comments

  1. Aaahhh! I can’t wait for the 🥓 recipe but this gorgeous salad will hold me over ❤️❤️

  2. Me and my partner live off tofu scrambles on the weekend! Lol we are never sick of it. We cut up beyond sausage into little bits (cooks and tastes better) but can’t wait to try your coconut bacon!

  3. So keen for your coconut bacon recipe! I’ve tried one before and it was… not great. Have made rice paper bacon in the past with success though! (Before I went low carb haha)

  4. About the same actually. Just had “snickerdoodles” with my coffee. Playing with grand baby. Homework. Housework. Workout. The usual. Lol

Back to top button