Snadné recepty

Šťastný nový rok! Je to ten čas, kdy se mnoho z nás (včetně mě!) snaží t

Šťastný nový rok! Je to období roku, kdy se mnoho z nás (včetně mě!) snaží najít vyváženější způsob stravování po šílenství svátků, tak jsem si řekl, že zveřejním tyto nákupní seznamy a nutriční infografiku professional ty z vás. kteří tento týden skáčou do keto! Ať už zkoušíte veganskou keto dietu poprvé, nebo se okay ní vracíte po přestávce, v tomto příspěvku určitě najdete užitečnou infografiku! . . . Nákupní seznam je z mé první knihy Vegan Keto. V mé druhé knize Plant-Ahead Keto, která vychází za pouhých 10 dní, je také nákupní seznam (stejně jako seznam professional „potraviny se středním obsahem uhlohydrátů“ – o tom později)!! Předobjednejte přes odkaz v mém biu nebo kdekoli, kde se knihy prodávají! 💚💚💚 . . .

Related Articles

10 Comments

  1. I took the book to the supermarkets and health food shop. I had it open on shopping list page and it really helped us shop efficiently. Thank you.

  2. We need meal plans and amazing recipes please! I can’t tell you how much I spend shopping only to see everything just filling up my pantry and nothing being cooked. Shopping is easy- having a real delicious meal plan is way harder!!

  3. Thank you for these great graphics! I would love to hear from any gardeners or farmers attempting to grow a lot of their vegetarian & keto foods, especially if located in the Eastern U.S. .

  4. Please can you tell me why you have shown a replacement for cauliflower? I though cauli was great on keto?

Back to top button