Snadné recepty

Teď něco trochu více sezónně vhodného…Třisložková pěkná crea

Teď něco trochu sezonnějšího…Třisložkový pěkný krém! Během několika posledních týdnů jsem si připravoval tento pěkný krém a chtěl jsem se podělit o recept. Vždy si připadám hloupé, když zveřejňuji tyto tremendous jednoduché recepty, ale po chatu s keto.vegetarian.woman jsem si vzpomněl, že opravdu miluji, když se na mém zdroji objevují jednoduché recepty, tak proč je nesdílet? . . . Ingredience jsou následující: 50g mražených bobulí (to je s malinami), 80ml velmi vychlazeného celodenního kokosového mléka z konzervy (musí být pěkné a husté) a 2 lžíce proteinového prášku. Právě jsem použil neochucený hráškový proteinový prášek. Vše prošlehejte v kuchyňském robotu a užívejte si! Ráda dolévám kakaové hroty professional trochu textury. Dělali jste v poslední době nějaký keto pěkný krém?

Related Articles

12 Comments

  1. could go for some of this right now. it’s so hot here today!😓😓

  2. looks fantastic! it is really great to share recipes especially simple but brilliant ones like this! I’ve done similar things with marscapone but I’ll have to try with coconut now 😋

  3. Yaaaaaasss … EZ peas-y 🤣🤣🤣🧡🧡🧡🤣🤣🤣🤗🤗🤗🦋✨

  4. Yesssss girllllll we are on that same brain wave length like woah 🧠 I just posted an ice cream recipe today 😂 but yours looking f’ing legit and I am so trying it.

Back to top button